+380 68 414 3771
10:00 – 22:00
₴ 0.00
0

Відгуки

Ірина

Все не було часу залишити відгук, але сьогодні зібралась і пишу: замовляла неодноразово на роботу суші("Парад драконів") - сподобались дуже всім, доставка вчасна, а, коли вирішила спробувати піцу, була не розчарована - піца також смачна. Дуже приємно, що не забувають про подарунки.Тепер я точно знаю, де замовляти смачну їжу! Дякую персоналу!

Надежда

Заказ доставили в течении часа, как и обещал оператор. Всё свежее, вкусное и сытное, вес соответствует заявлено у. Очень приятный бонус за заказ свыше 300 грн. Процветания вам, побольше клиентов и так и дальше держать марку. Обязательно попробуем вашу пиццу

Ілля

Замовлення #38,все круто роли смачні і дуже ситні. Піца неперевершенна. Дякую вам Blacksushi.

Соломія

Сьогодні за мовляли у вас 3 поруії Суші! Вдячні за швидку доставку. А саме головне, за дійсно смачні суші. Тепер ви наші улюблені!!!

Виктор

Заказали пиццу Все понравилось. Ещё и приятный и вкусный подарок в виде суши. РЕКОМЕНДУЮ

Максим

Дуже смачно, якісно та швидко! Будемо замовляти ще!

Марина

Заказывала у вас суши, очень вкусные, доставка быстрая, но очень много риса и соевый слишком солёненький

Ліля

Замовляла в друге, один сет та ролл в цілому усе сподобалось смачно так тримати.Кур`єрська служба почала швидше доставляти замовлення.

Сергій

Ребята держите эту планку. Качество, вкус и порции достойны похвалы. Я думал что у нас в городе, я суши больше есть не буду... Но вы дали мне и моей жене новый вкусный вкус =) и вернули веру в то, что есть люди, которые делают свою роботу с любовью... Спасибо вам!

Таня

Замовляла суші гарні порці смачнії.Але є один мінус з доставкою затягнули.Надіюсь в подальшому буде швидше.

Залишити відгук